| EN RU  
Paieška:
 


  • Klaipėdos medicininės slaugos ligoninė  • Sveikina jus apsilankius  • Mūsų internetinėje svetainėje!

 
 
 
Pacientų atsiliepimai
 

Dėkojame šios ligoninės medikams iš pašaukimo už žmogiškąją šilumą, nuoširdų rūpestį kiekvienu ligoniu, elgesio etiką, profesionalų gydymą ir slaugą. Visa tai padėjo mums po sunkių traumų, nepaisant solidaus amžiaus, pasveikusioms grįžti į savo namus.

Dėkojame Klaipėdos medicininės slaugos ligoninės administracijai už išskirtinių gydymo ir slaugos sąlygų kūrimą, atsižvelgiant į žmonių amžių, sveikatos būklę. Ligoninės personalo darbas yra labai sudėtingas, ypač naktiniai budėjimai. Visas personalas nusipelno didžiausios pagarbos už savo pasiaukojamą darbą vardan ligonių gerovės. Linkim Jums sveikatos ir geros nuotaikos kasdien, labai Jums ačiū už viską.

Pagarbiai, pacientės R. D. ir A. E.

 

Didžiausias ir nuoširdžiausias ačiū bendrosios praktikos slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjoms-visoms mieloms moterims baltais chalatais-už ilgalaikę kasdienę ligonės priežiūrą, paslaugumą, patarimus ir kantrybę. Tik kasdien lankantis šioje ligoninėje galima suvokti, kokį nepaprastai sunkų, bet kilnų darbą Jūs atliekate. Ačiū Jums. Visam Jūsų kolektyvui linkime daug stiprybės ir geros sveikatos. Nuoširdūs linkėjimai ateinančių žiemos švenčių proga.

Ligonės dukros


Ačiū, kad mane globojate,

Ačiū, kad mane užjaučiate,

Ačiū už Jūsų nuoširdumą ir meilę, mums, seneliams.

Prie švelnių Jūsų rankų aš glaudžiuosi...

Tepadeda Jums Dievas.

Su pagarba, A. S.

 

Dėkoju visam personalui už mano mamos slaugymą, priežiūrą, malonų bendravimą.  Linkiu visiems Jums, mielieji, stiprybės, sveikatos, begalinės kantrybės ne tik slaugant pacientus, bet ir guodžiant jų artimuosius. Ačiū už Jūsų gerą širdį.

Pagarbiai, I. T.

 

Nuoširdžiai dėkoju gydytojams ir slaugytojoms už aukštos kokybės gydymą, priežiūrą, gerą slaugą. Linkiu visiems kantrybės ir sveikatos. Tepadeda Jums Dievas!

Su didele meile ir pagarba Jūsų pacientė  L. K.

 

Nuoširdžiai dėkoju už gydymą ir gerą priežiūrą, švelnų paguodos žodį, kai net ir be vaistų pasijunti sveikesnis. Stiprios sveikatos bei ištvermės slaugant ir gydant, mus, visus senelius. Mielosios sesutės, žydėkite kaip pavasarinės žibutės ir švieskite kaip baltos lelijos…nors ir vargeliai širdį spaus.

Su pagarba ir širdingumu dar kartą dėkoju Jums – sveikstantis V. M.

 

Labai dėkingi esame visa šeima už mūsų mamos nuoširdų ir rūpestingą gydymą, už begalinį atsidavimą darbui ir ligoniams, už šiltą rankų prisilietimą…

Pacientės E. G. artimieji

 

Labai dėkinga esu vyriausiajai gydytojai ir visam ligoninės personalui be išimties. Už Jūsų sunkų, bet kartu ir naudingą darbą. Šioje ligoninėje buvau sutikta su meile ir šiluma, jaučiausi kaip namuose. Čia dirba nuoširdūs, rūpestingi, dėmesingi žmonės. Linkiu ir toliau Jūsų kolektyvui būti tokiems, kokie esate, linkiu sveikatos, ištvermės Jūsų nelengvame darbe.

Su pagarba R.I. S.

 

Mielieji, kai atvažiavau pas jus, aš nevaikščiojau savo kojom, o dabar jau su lazdele vaikštau. Esu be galo dėkinga už puikų gydymą ir priežiūrą. Linkiu Jums ir toliau visiems taip gerai dirbti, kad mums, ligoniams, būtų geriau.

Močiutė B. N.

 

Dėkoju už sugrąžintą sveikatą, už gailestingumą ir meilę, už šilumą ir rūpestį, tegul nepavargsta Jūsų rankos nelengvame darbe. Tegul neišblėsta Jūsų šypsenos, tebūnie Dievas su Jumis visur ir visada.

Dėkinga pacientė I. D.

 

Tegul likimas neskriaudžia tų, kurie globoja jau nuskriaustus..

Reiškiu nuoširdžią padėką už slaugą, priežiūrą, mielą žodį. Linkiu sveikatos, ištvermės, laimės gyvenime.

Už vyro priežiūrą dėkoja žmona A. D.
Visos teisės saugomos ©
Klaipėdos medicininės slaugos ligoninė
Telefonas pasiteiravimui: 846-410079
el. paštas : kmsligonine@gmail.com
Sprendimas: